CERVESARIO – letnia oferta promocyjna

Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o piwie, pokaz Cervesario to idealna propozycja dla Ciebie i Twych przyjaciół! Spotkanie z Cervesario, piwnym ekspertem i degustatorem sprawi, że piwo będzie pachnieć i smakować inaczej, odkrywając swe różnorodne oblicze. Zapraszamy!
 
 
 
REGULAMIN PROMOCJI „POKAZ CERVESARIO ZA PÓŁ CENY”
 
– Oferta zakupu pokazu w ramach promocji „POKAZ CERVESARIO ZA PÓŁ CENY”
ważna od 1 lipca do 15 września 2014 roku.
– Zakupiony pokaz można zrealizować do 30  września 2014 roku, (z wyłączeniem 15.08 – 17.08 oraz niedziel ).
– Na pokaz należy umówić się minimum 5 dni wcześniej. Pokazy zarezerwować można na każdy poniedziałek, wtorek, środę, czwartek i piątek na godzinę 20.00 ( pod warunkiem, że termin będzie dostępny , nie zarezerwowany jeszcze przez inną grupę ).
Ograniczenia: oferta limitowana – 10kuponów uprawniających do zniżki 50 % z ceny podstawowej 1200 zł netto, na cenę promocyjną 600 zł netto. Oferta jest przeznaczona wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Rezerwacja: konieczna na nr tel. 61 66 77 460 od poniedziałku do piątku od godz. 10.00 do godz. 18.00. Po dokonaniu zakupu – kupony nie podlegają zwrotowi. 
Ważne informacje:
 
– 1 kupon obejmuje udział w pokazie maksymalnie 20 osób. Cena nie ulega zmianie w przypadku mniejszej liczby osób.
– 1 osoba może zakupić 1 lub  2 kupony, łącząc je w jednorazowy pokaz przeznaczony dla 40 osobowej grupy.
 
Przed pokazem Cervesario możemy dla Państwa zorganizować również zwiedzanie Browaru na godzinę 18.30 – opcja dodatkowo płatna 12 zł za bilet normalny, 6 zł za bilet ulgowy ( ulga obejmuje studentów, emerytów, rencistów i osoby pełnoletnie uczące się).
Na wycieczkę po Browarze również jest wymagana rezerwacja.