Nasz Pub

Po wycieczce odpocznij przy szklance Lecha Pilsa lub Lecha Premium. Nasi barmani nalewają i podają piwo zgodnie z zasadami, aż miło patrzeć na ich kunszt! Piwo jest zawsze odpowiednio schłodzone, z pianką, w dobrze dobranym szkle. Serwujemy piwo z kegów i butelek. Po prostu piwo prosto z browaru!

Organizujemy imprezy firmowe i specjalne pokazy degustacji złotego napoju. Nasz pub – 60 miejsc siedzących i kilkanaście przy barze można też wynająć od poniedziałku do soboty, od 20 – tej do północy. Szczególnie polecamy pokazy degustacji piwa. Prowadzą je doświadczeni i profesjonalni kiperzy zwani Cervesario. Dzięki nim dowiesz się jak smakować i sprawdzać piwo, czy może mieć smak bananów i z czego jeszcze prócz tradycyjnych składników można je uwarzyć.

Cervesario i warsztaty degustacji

Cervesario to piwny znawca i degustator, a także przewodnik po przebogatym świecie piwa. Jeśli chcesz rozsmakować się w pełnym bukiecie złotego trunku, cervesario pokaże Ci, jak to zrobić.

Pokaz cervesario to 7 prostych kroków

  1. sztuka nalewania piwa
  2. piwne fakty
  3. sztuka doboru szkła
  4. sztuka degustacji
  5. style piwa
  6. produkcja, historia, fakty
  7. jak rozpoznać wady w piwie

Czas pokazu: 2h

Cena:

  • dla grupy 20-osobowej: 1 500 zł*
  • dla grupy 40-osobowej: 2 500 zł*

*do podanych cen netto należy doliczyć 23% podatku VAT.

Istnieje możliwość degustacji dodatkowych stylów piwa, podczas pokazu w cenie 3zł/os.

Oferta podstawowa zawiera prezentację cervesario, degustację 5 stylów piwa, quizy zapachowe, naukę nalewania piwa, rezerwację miejsca w pubie na czas pokazu i obsługę barmańską.

W sprawie informacji i rezerwacji prosimy o kontakt z recepcją.

Więcej informacji o programie cervesario.