NOCNE ZWIEDZANIE 2015

Podobno po ciemku wszystkie koty są czarne. Na szczęście stwierdzenie to nie dotyczy miejsc, ponieważ właśnie nocą niektóre z nich zyskują szczególny klimat. Od pierwszego sierpniowego weekendu aż do końca wakacji będzie okazja, aby zobaczyć Lech Browary Wielkopolski w innym świetle – i to dosłownie, bo po zmierzchu. Tym razem współgospodarzami wycieczki po świecie piwa będą nie tylko browarnicy, ale również artyści i performerzy z grupy „Z głową w chmurach”. W programie m.in.: warzenie złotego napoju z piwnymi alchemikami, spotkanie ze śpiewaczką operową, odbijanie piwnych szablonów i wiele innych zaskakujących niespodzianek!

Po wycieczce uczestnicy zostaną zaproszeni  do pubu, gdzie odbędzie się pokaz technik degustacji piwa, przeprowadzony przez Cervesario. Zapraszamy także do udziału w konkursie, którego laureat będzie mógł  nauczyć się profesjonalnego nalewania piwa pod okiem barmana.

TERMINY: 31 lipca, 1, 7, 8, 14, 21, 22, 28, 29 sierpnia 2015 roku, start o godzinie 20.00, 21.00 i 22.00
ILOŚĆ MIEJSC: na każdą godzinę możemy przyjąć 20 osób.
REZERWACJA: Aby wziąć udział w zwiedzaniu po zmroku, wystarczy zadzwonić pod numer 61 66 77 460. Zgłoszenia przyjmowane są od poniedziałku do piątku, a rezerwacja możliwa jest tylko na najbliższy weekend. Bilet wstępu kosztuje 12 zł. W zwiedzaniu mogą wziąć jedynie osoby pełnoletnie.

 

***

INFORMACJE O TEATRZE: założycielem  teatru „Z głową w chmurach” jest Tomek Rodak, z zawodu i zamiłowania szczudlarz, akrobata, aktor, ekwilibrysta cyrkowy; twórca spektakli, etiud i ceremonii otwarcia czy eventów. Zespół Tomka mówi, że specjalizuje się w rzeczach magicznych i niecodziennych. Dla artystów ważnym osiągnięciem był występ w 2011 roku w Abu Dhabi (Zjednoczone Emiraty Arabskie) – podczas ceremonii związanej z 40-stą rocznicą powstania państwa – byli wśród 112 najlepszych performerów zaproszonych z całego świata.