Wejdź do browaru nocą!

Już w najbliższy weekend browar Lecha stanie się tłem dla wyjątkowych występów i pokazów, towarzyszących podróży po fascynującym świecie piwa. A to wszystko dzięki akcji nocnego zwiedzania, które powraca po dwóch latach przerwy. Od początku sierpnia browar po zmroku ożyje dla publiczności i odkryje swoje tajemnice!

PROGRAM:  W trakcie wycieczki goście nie tylko poznają tajniki warzenia chmielowego trunku i piwne fakty czy ciekawostki. Zwiedzanie będzie także urozmaicone scenami pantomimy, akrobacjami  i występami muzycznymi w wykonaniu aktorów teatru „Z głową w chmurach”. Wszystkie te atrakcje będą obrazować poszczególne etapy warzenia piwa.

Uczestnicy zostaną zaproszeni  do pubu, gdzie odbędzie się pokaz technik degustacji piwa, przeprowadzony przez Cervesario. Zapraszamy także do udziału w konkursie, którego laureat będzie mógł  nauczyć się profesjonalnego nalewania piwa pod okiem barmana. Każdy z gości otrzyma też drobną, artystyczną niespodziankę.

TERMINY: 1, 2 , 8 ,9 , 22 , 23 , 29 , 30 sierpnia  2014 roku, start o godzinie 19.00 i 21.00

ILOŚĆ MIEJSC: na każdą godzinę możemy przyjąć 20 osób

REZERWACJA: Aby wziąć udział w zwiedzaniu po zmroku, wystarczy zadzwonić pod numer 61 66 77 460. Zgłoszenia przyjmowane są od środy do piątku, a rezerwacja możliwa jest tylko na najbliższy weekend. Bilet wstępu kosztuje 12 zł. W zwiedzaniu mogą wziąć jedynie osoby pełnoletnie.

***

INFORMACJE O TEATRZE: założycielem  teatru „Z głową w chmurach” jest Tomek Rodak, z zawodu i zamiłowania szczudlarz, akrobata, aktor, ekwilibrysta cyrkowy; twórca spektakli, etiud i ceremonii otwarcia czy eventów. Zespół Tomka mówi, że specjalizuje się w rzeczach magicznych i niecodziennych. Dla artystów ważnym osiągnięciem był występ w 2011 roku w Abu Dhabi (Zjednoczone Emiraty Arabskie) – podczas ceremonii związanej z 40-stą rocznicą powstania państwa – byli wśród 112 najlepszych performerów zaproszonych z całego świata.