Zajrzyj do browaru nocą!

Lubisz nocne życie? My też! Odwiedź nas, zobacz browar nocą! Poczujesz wyjątkową atmosferę chwil kiedy powstaje twoje ulubione piwo!
Tylko podczas nocnej wizyty w naszym browarze zobaczysz miejsca pełne zaskakujących niespodzianek! A na trasie wycieczki spotkasz Nocnych Mieszkańców.

Browar nie śpi!
Oferta Nocnego Zwiedzania Browaru w Poznaniu to letnia atrakcja, na którą zapraszamy od 29 czerwca do 25 sierpnia br., w każdy piątkowy i sobotni wieczór. Oprócz nocnego spaceru po browarze zapraszamy uczestników do Centrum Wycieczkowego LECH pełnego atrakcji multimedialnych i pubu, w którym podajemy piwo prosto z browaru.

Co czeka zwiedzających?
Każdy otrzyma specjalny, nocny ekwipunek, dzięki któremu nie zgubi się w labiryncie korytarzy. Podążając za przewodnikiem przekona się, że nocą browar żyje innym, tajemniczym życiem a jego zakamarki pełne są niespodzianek. Więcej szczegółów zdradzić nie możemy, bo obowiązuje nas tajemnica!

Jak wziąć udział w nocnym zwiedzaniu?
Aby wziąć udział w Nocnym Zwiedzaniu Browaru wystarczy zadzwonić pod numer 061 8787460. Zgłoszenia przyjmujemy od środy do czwartku, na najbliższy piątek i sobotę. Obowiązuje kolejność zgłoszeń. Zapraszamy osoby pełnoletnie. UWAGA! Wszyscy zainteresowani nocnym zwiedzaniem będą mogli skorzystać z bezpłatnego transportu specjalnymi busami LECHa z centrum Poznania.

Patronami medialnymi akcji są: Gazeta Wyborcza i portal internetowy epoznan.

Skąd wziął się pomysł na Nocne Zwiedzanie?
Mówi Alicja Domagała – Koordynator Centrum Wycieczkowego LECH

„Każde miejsce ma dwa oblicza: dzienne i nocne. W naszym browarze reguła ta również się sprawdza: podczas spaceru po browarze o zmroku słyszymy odgłosy i mamy okazję zetknąć się ze zjawiskami, których nie doświadczymy w czasie zwiedzania dziennego. Tylko w nocy udziela się atmosfera tajemniczości i potęgi miejsca, w którym przebywamy. I właśnie to chcemy pokazać zwiedzającym.”